BNPP

HN Magazine

Ondertitel:
Hervormd Nederland, Oecumenisch opinieweekblad
1999 (55, nr. 1): Opinieblad voor cultuur, geloof en samenleving
Categorie:
II/opinie
Verschenen:
2 apr.1983-21 sep.2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Eigenaar:
-
Uitgever:
Boekencentrum BV, 's-Gravenhage
sep. 1987 (43, nr. 37): Stichting Hervormd Nederland/ Oecumenische Pers, 's-Gravenhage
Drukker:
Tijl/Wegener, Zwolle
Plaats van Uitgave:
's-Gravenhage
Frequentie:
1x p/w
Omvang:
VI
Formaat:
B
Oplage:
1990: 20.000
Prijzen:
24 dec. 1983 (39, nr. 51/52): Nederland, België, Suriname, Aruba, Ned. Antillen 89,25 p/j, overige landen 163,00 p/j, studenten en houders van cultureel paspoort (CJP) 72,00, losse nummers 2,55
1985 (41): Nederland, België, Suriname, Aruba, Ned. Antillen 98,50 p/j, overige landen 172,00, studenten en CJP 78,80 p/j, losse nummers 2,50
1990 (46): Nederland, België, Suriname, Aruba, Ned. Antillen 126,00 p/j, overige landen 203,00 p/j, studenten en CJP 99,00 p/j, losse nummers 3,50
1994 (50, nr. 1): Nederland, België, Suriname, Aruba, Ned. Antillen 144,50 p/j, overige landen 225,00 p/j, studenten en cultureel paspoorthouders 110,00 p/j, losse nummers 5,40
1998 (54): Nederland, België, Suriname, Aruba, Nederlandse Antillen 175,00 p/j, overige landen 269,00 p/j, studenten en cultureel paspoorthouders 143,00 p/j, losse nummers 8, 25
2002 (58, nr. 1): Nederland, België, Suriname, Aruba, Ned. Antillen Eur 90,50 p/j, overige landen Eur 139,00 p/j, studenten en cultureel paspoorthouders Eur 73,00 p/j, losse nummers: Eur 4,75
Foto's:
ja
Tekeningen:
ja
Redactie:
Bert van Duijn (hoofdredacteur): 2 apr. 1983-9 dec. 1995 (39, nr. 13-51, nr. 49)
J. Goossensen (chef-redacteur): 2 apr. 1983-9 dec. 1995 (39, nr. 13-51, nr. 49)
J. Goossensen (hoofd-redacteur a.i.): 16 dec. 1995-2 mrt. 1996 (51, nr. 50-52, nr. 9)
J. Goossensen (adj.hoofd-redacteur): 9 mrt. 1996-6 feb. 1999 (52, nr. 10-55, nr. 5)
J. Goossensen: 13 feb. 1999-21 sep. 2002 (55, nr. 6-58, nr. 38/39)
W.v.d. Meiden (hoofdredacteur): 9 mrt. 1996-22 dec. 2001 (52, nr. 10-57, nr. 51/52)
C. Veltman : 2 apr. 1983-6 feb. 1999 (39, nr. 13-55, nr. 5)
C. Veltman (adj.hoofdredacteur): 13 feb. 1999-22 dec.2001 (55, nr. 6-57, nr. 51/52)
C. Veltman (hoofdredacteur): 12 jan. 2002-21 sep.2002 (58, nr. 1/2-58, nr. 38/39)
kernredactie: Elzeline v. Amerongen (vormgeving): 2 apr. 1983-21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/390
René Douwes (eindredacteur): 2 apr. 1983-27 juli 1985 (39, nr. 13-41, nr. 30)
J. Teunissen : 2 apr. 1983-27 juli 2002 (39, nr. 13-58, nr. 30/31)
Theo Krabbe: 25 mei 1985-22 feb. 1986 (41, nr. 21-42, nr. 8)
E.v. Haaren: 9 mrt. 1996-8 feb. 1997 (52, nr. 10-53, nr. 6)
J. Rikken: 18 mei 1996-19 juni 1999 (52, nr. 20-55, nr. 24)
R.Brongers: 4 jan. 1997-26 dec. 1998 (53, nr. 1-54, nr. 52/53, nr.1)
P.v.Dijk: 26 juni 1999-8 jan. 2000 (55, nr. 25-56, nr. 1)
Henk Biersteker: 2 apr. 1983-20 dec. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 51/52)
Heleen Dupuis: 2 apr. 1983-20 dec. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 51/52)
Gerard de Haas: 2 apr. 1983-20 dec. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 51/52)
Harma Lamberts: 2 apr. 1983-20 dec. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 51/52)
Cees Timmer: 2 apr. 1983-20 dec. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 51/52)
A. van Es: 2 apr. 1983-28 mei 1983 (39, nr. 13- 39, nr. 21)
W. de Ru: 2 apr. 1983-2 aug. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 31)
P. Hoogesteyn: 8 aug. 1987-16 juli 1988 (43, nr. 42-44, nr. 28)
Ward Bezemer: 25 feb. 1989-30 juni 1990 (45, nr. 8-46, nr. 26)
redactieraad: M.A. Beek: 2 apr. 1983-1 aug. 1987 (39, nr. 13-43, nr. 31)
F. Boerwinkel: 2 apr. 1983-16 mei 1987 (39, nr. 13-43, nr. 19)
A.J. van Dulst: 2 apr. 1983-9 dec. 1995 (39, nr. 13-51, nr. 49)
Adri v. Es : 11 juni 1983-23 dec. 1995 (39, nr. 23-51, nr. 51/52)
B. de Gaay Fortman: 2 apr. 1983-18 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 7)
C.J. Hofland-Hultink: 2 apr. 1983-8 juni 1985 (39, nr. 13-41, nr. 23)
C.H. Koetsier: 2 apr. 1983-20 dec. 1997 (39, nr. 13-53, nr. 51/52)
Hanna Lam: 2 apr. 1983-2 jan. 1988 (39, nr. 13-43, nr. 53)
H. van der Linde: 2 apr. 1983-27 mei 1995 (39, nr. 13-51, nr. 21)
Mary Michon: 2 apr. 1983-20 dec. 1997 (39, nr. 13-53, nr. 51/52)
Jos van Oord: 15 juni 1985-18 feb. 1989 (41, nr. 24-45, nr. 7)
Eimert Pruim: 2 apr. 1983-20 dec. 1997 (39, nr. 13-53, nr. 51/52)
Jac.Roos: 2 apr. 1983-22 aug. 1992 (39, nr. 13-48, nr. 34)
G.J. Strikwerda-v. Klinken: 2 apr. 1983-4 juli 1987 (39, nr. 13-43, nr. 27)
M.J.G. v/d Velden: 2 apr. 1983-20 dec. 1997 (39, nr. 13-53, nr. 51/52)
G.A. Waardenburg: 2 apr. 1983-21 apr. 1990 (39, nr. 13-46, nr. 16)
Henk Biersteker: 3 jan. 1987-20 dec. 1997 (43, nr. 1-53, nr. 51/52)
Heleen Dupuis: 3 jan. 1987-18 feb. 1989 (43, nr. 1-45, nr. 7)
Gerard de Haas: 3 jan. 1987-20 dec. 1997 (43, nr. 1-53, nr. 51/52)
Harma Lamberts: 3 jan. 1987-20 dec. 1997 (43, nr. 1-53, nr. 51/52)
Cees Timmer: 3 jan. 1987-2 jan. 1993 (43, nr. 1-48, nr. 53)
Theo van Boven: 25 feb. 1989-20 dec. 1997 (45, nr. 8-53, nr. 51/52)
Mieke Brak: 25 feb. 1989-20 dec. 1997 (45, nr. 8-53, nr. 51/52)
Nel van Dalfsen: 25 feb. 1989-15 juni 1991 (45, nr. 8-47, nr. 24)
Cees Korenhof: 19 sep. 1987-20 dec. 1997 (43, nr. 38-53, nr. 51/52)
Catharina Halkes: 25 feb. 1989-20 dec. 1997 (45, nr. 8-53, nr. 51/52)
Cees Hamelink: 25 feb. 1989-20 dec. 1997 (45, nr. 8-53, nr. 51/52)
Kees Meijlink: 25 feb. 1989-20 dec. 1997 (45, nr. 8-53, nr. 51/52)
Jan van Veen: 25 feb. 1989-20 dec. 1997 (45, nr. 8-53, nr. 51/52)
Herman Wiersinga: 25 feb. 1989-20 dec. 1997 (45, nr. 8-53, nr. 51/52)
Medewerkers:
Robert Jan Bakker: 2 apr. 1983-24 dec. 1988 (39, nr. 13-44, nr. 51/52)
Kees de Bakker: 2 apr. 1983-28 jan. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 4)
Frank Barnaby: 2 apr. 1983-24 dec. 1988 (39, nr. 13- 44, nr. 51/52)
Harry v.d. Bergh: 2 apr. 1983-16 apr. 1983 (39, nr. 13-39, nr. 13)
Bert Berkhof: 2 apr. 1983-24 dec. 1994 (39, nr. 13-50, nr. 51/52)
Margreet Blees: 2 apr. 1983-29 juni 1996 (39, nr. 13-52, nr. 26)
Egbert Boeker: 2 apr. 1983-8 jan.1994 (39, nr. 13-50, nr. 1)
Jos Boesten: 2 apr. 1983-21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Sietse Bosgra: 2 apr. 1983-29 juni 1996 (39, nr. 13-52, nr. 26)
Hans Bouma : 2 apr. 1983-24 dec. 1988 (39, nr. 13-44, nr. 52)
Klaas Breunissen: 2 apr. 1983-24 mrt. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 13)
Kees de Bruïne: 2 apr. 1983-4 feb. 1995 (39, nr. 13-51, nr. 1)
Peter Bruyn: 2 apr. 1983-2 dec. 2000 (39, nr. 13-56, nr. 48)
Marcel Bullinga: 2 apr. 1983-26 mrt. 1988 (39, nr. 13-44, nr. 13)
Hilde Burger: 5 mei 1984-21 dec. 1996 (40, nr. 18-52, nr. 51/52)
Thera Coppens: 2 apr. 1983-24 dec. 1994 (39, nr. 13-50, nr. 51/52)
Arend van Dam: 2 apr.1983-21 sep.2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Herman Damveld: 2 apr.1983-21 sep.2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Wouter v. Dieren: 2 apr.1983-24 jan. 1998 (39, nr. 13-54, nr. 4)
Rob Dijkstra: 2 apr. 1983-18 mei 1985 (39, nr. 13-41, nr. 20) en 11 juli 1987-24 dec. 1994 (43, nr. 28-50, nr. 51/52)
Philip Engelen: 2 apr.1983-4 feb. 1995 (39, nr. 13-51, nr. 5)
Theo Frederikse: 2 apr.1983-18 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 7)
Rabin Gangadin: 2 apr.1983-4 juli 1987 (39, nr. 13-43, nr. 27)
Siem Eikelenboom: 4 feb. 1984-25 mei 1985 (40, nr. 5-41, nr. 21)
Bob Goudzwaard: 2 apr.1983-21 dec. 1996 (39, nr. 13-52, nr. 51/52)
Léon Hanssen: 2 apr. 1983-18 mei 1985 (39, nr. 14-41, nr. 20)
Wim Hazeu: 2 apr. 1983-21 dec. 1996 (39, nr. 13-52, nr. 51/52)
Clasine Heering: 2 apr. 1983-29 juni 1996 (39, nr. 13-52, nr. 26)
Herman Heering: 2 apr. 1983-18 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 7)
Laurens Hogebrink: 2 apr. 1983- 8 sep. 2001 (39, nr. 13-57, nr. 36)
Dick Houwaart: 2 apr. 1983- 8 nov. 1997 (39, nr. 13-53, nr. 45)
Okke Jager: 2 apr. 1983- 25 jan. 1992 (39, nr. 13-48, nr. 4)
Hans Jansen: 2 apr. 1983- 21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Jan Juffermans: 2 apr. 1983- 28 jan. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 4)
Ben van Kaam: 2 apr. 1983- 18 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 7)
Dirk Ketting: 2 apr. 1983- 8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Catherine Keyl: 23 juli 1983-8 feb. 1986 (39, nr. 29-42, nr. 6)
Klaas Koppe: 2 apr. 1983-8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Paul 't Lam: 2 apr. 1983- 25 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 8)
Herman de Lange: 2 apr. 1983- 29 sep. 2001 (39, nr. 13-57, nr. 39)
J. Malschaert: 2 apr. 1983- 30 juni 1990 (39, nr. 13-46, nr. 26)
Willem v. Manen: 2 apr. 1983- 26 mrt. 1988 (39, nr. 13-44, nr. 12)
Paul Manni: 2 apr. 1983- 28 jan. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 4)
José Melo: 2 apr. 1983- 8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Michiel von Meyenfeldt: 2 apr. 1983-1 dec. 1990 (39, nr. 13-46, nr. 48)
Jos Meys: 2 apr. 1983- 18 mei 1985 (39, nr. 13-41, nr. 20)
Tom-Jan Meeus: 4 feb. 1984-24 mrt. 1984 (40, nr. 5-40, nr. 12)
David Mol: 2 apr. 1983- 24 dec. 1994 (39, nr. 13-50, nr. 51/52)
Melanie Morrison: 2 apr. 1983-8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Theo Muller: 2 apr. 1983-24 dec. 1988 (39, nr. 13-44, nr. 52)
Len Munnik: 2 apr. 1983-21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Herman Nauta: 2 apr. 1983- 21 dec. 1996 (39, nr. 13-52, nr. 51/52)
Govert van Oord: 2 apr. 1983-28 jan. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 4)
Roel Pomp: 2 apr. 1983-18 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 7)
Albert Rasker : 2 apr. 1983-30 juni 1990 (39, nr. 13-46, nr. 26)
Rinse Reeling Brouwer : 2 apr. 1983-21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Lucas Reijnders : 2 apr. 1983-24 dec. 1994 (39, nr. 13-50, nr. 51/52)
Ron Rote: 20 aug. 1983-18 feb. 1989 (39, nr. 33-45, nr. 7)
Bert Samson: 2 apr. 1983- 28 jan. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 4)
Bert ter Schegget : 2 apr. 1983-24 dec. 1994 (39, nr. 13-50, nr. 51/52)
Bert Schuurman: 2 apr. 1983-8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Louis Smit : 2 apr. 1983-21 apr. 1990 (39, nr. 13-46, nr. 16)
Jan Paul v. Soest: 2 apr. 1983-24 mrt. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 12)
Awraham Soetendorp: 2 apr. 1983-21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Marie-Anne Sijbrandij : 2 apr. 1983-30 juni 1990 (39, nr. 13-46, nr. 26)
René 't Sas: 2 apr. 1983- 16 aug. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 33)
Herman Verbeek: 2 apr. 1983-24 dec. 1994 (39, nr. 13-50, nr. 51/52)
Wessel Verdonk: 2 apr. 1983-15 feb.1986 (39, nr. 13-42, nr. 7)
Frans Verhagen: 2 apr. 1983-18 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 7)
Edwin Oostmeyer: 4 feb. 1984-4 juli 1987 (40, nr. 5-43, nr. 27)
Martin Ros: 25 mei 1985-8 sep. 2001 (41, nr. 21-57, nr. 36)
Marcel Verreck : 2 apr. 1983-7 juli 1990 (39, nr. 13-46, nr. 27)
Hennie Visser: 2 apr. 1983-8 jan. 1994 (39, nr. 13-50, nr. 1)
Anton Wessels: 2 apr. 1983-21 dec. 1996 (39, nr. 13-52, nr. 51/52)
Jan Bouke Wijbrandi: 2 apr. 1983-t/m 31 mrt. 1984 (40, nr. 13)
Harry Zeldenrust: 2 apr. 1983-21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
Gerrit Jan Zwier: 2 apr. 1983-8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Johan Wijne: 4 feb. 1984-21 sep. 2002 (40, nr. 5-58, nr. 38/39)
Willem v.d. Zee: 4 feb. 1984-8 feb. 1986 (40, nr. 5-42, nr.6)
Jan Wijkstra: 31 mrt. 1984-8 feb. 1986 (40, nr. 13-42, nr. 6)
Henk Abma: 23 aug. 1986-21 dec. 1996 (42, nr. 34-52, nr. 51/52)
H. Berkhof: 22 mrt.1986- 6 jan. 1996 (42, nr. 12-52, nr. 1)
Michiel van Diggelen: 11 juli 1987-21 sep. 2002 (43, nr. 28- 58, nr. 38/39)
Els de Groen: 22 feb. 1986-21 sep. 2002 (42, nr. 8-58, nr. 38/39)
Albert v.d. Heuvel: 22 mrt. 1986-21 sep. 2002 (42, nr. 12-58, nr. 38/39)
Annelies van Heyst: 3 jan. 1987- 21 sep. 2002 (43, nr. 1-58, nr. 38/39)
Ida Jager: 15 feb. 1986-22 dec. 1990 (42, nr. 7-46, nr. 52)
Trudy Klijn: 15 feb. 1986-21 sep. 2002 (42, nr. 7-58, nr. 38/39)
Toine Rongen: 11 juli 1987-18 feb. 1989 (43, nr. 28-45, nr. 7)
Mooniek Seebregts: 11 juli 1987-24 dec. 1988 (43, nr. 28-44, nr. 52)
Gerdie Snellers: 15 feb.1986-19 mrt. 1988 (42, nr. 7-44, nr. 11)
Trudi Telderman: 11 juli 1987-21 apr. 1990 (43, nr. 28-46, nr. 16)
Eric v.d. Wal (Pluis): 23 aug. 1986-24 dec. 1994 (42, nr. 34-50, nr. 51/52)
Ariene v. Westen: 2 jan. 1988-18 feb. 1989 (44, nr. 53-45, nr. 7)
Pieter Klein: 9 jan. 1988-18 feb. 1989 (44, nr. 1-45, nr. 7)
Willem Aantjes: 25 feb. 1989- 21 sep. 2002 (45, nr. 8-58, nr. 38/39)
Coen Boerma: 25 feb. 1989-21 sep. 2002 (45, nr. 8-58, nr. 38/39)
Jojanneke Claassen: 25 feb. 1989-14 dec. 1991 (45, nr. 8-47, nr. 50)
Ronald da Costa: 25 feb. 1989-21 sep. 2002 (45, nr. 8-58, nr. 38/39)
Sieth Delhaas: 25 feb. 1989-6 feb. 1993 (45, nr. 8-49, nr. 5)
Jean Pierre Geelen: 25 feb. 1989-21 apr. 1990 (45, nr. 8-46, nr. 16)
Paul van der Haar: 25 feb. 1989-11 mei 1996 (45, nr. 8-52, nr. 19)
J.J. Kleinrensink: 25 feb. 1989-21 apr. 1990 (45, nr. 8-46, nr. 16)
Frits de Lange: 25 feb. 1989-21 sep. 2002 (45, nr. 8- 58, nr. 38/39)
Richard Mooyman: 25 feb. 1989-14 dec. 1991 (45, nr. 8-47, nr. 50)
Johan Oosterman: 25 feb. 1989-24 jan. 1998 (45, nr. 8-54, nr. 4)
Ton v. Schaik: 25 feb. 1989-21 sep. 2002 (45, nr. 8-58, nr. 38/39)
Isa Winthorst-Portegies: 25 feb. 1989-8 jan. 1994 (45, nr. 8-50, nr. 1)
Frans Willem de Zoete: 25 feb. 1989-15 aug. 1998 (45, nr. 8-54, nr. 33)
Kune Beltman- Biezeveld: 4 mrt. 1989-21 apr. 1990 (45, nr. 9-46, nr. 16)
K. Biezeveld: 28 apr. 1990-21 sep. 2002 (46, nr. 17-58, nr. 38/39)
Bas de Gaay Fortman: 4 mrt. 1989-26 juni 1996 (45, nr. 9-52, nr. 26)
H. Maassen: 6 juli 1996-8 nov. 1997 (52, nr. 27-53, nr. 45)
P. Ophey: 6 juli 1996-8 nov. 1997 (52, nr. 27-53, nr. 45)
A. Paans: 6 juli 1996-24 jan. 1998 (52, nr. 27-54, nr. 4)
S. v. Proosdy: 6 juli 1996-21 sep. 2002 (52, nr. 27-58, nr. 38/39)
P. Quaedvlieg: 6 juli 1996-21 sep. 2002 (52, nr. 27-58, nr. 38/39)
H. van IJken: 6 juli 1996-2 dec. 2000 (52, nr. 27-56, nr. 48)
H. Erkelens: 4 jan. 1997-21 sep. 2002 (53, nr. 1-58, nr. 38/39)
J. Friso: 4 jan. 1997-21 sep. 2002 (53, nr. 1-58, nr. 38/39)
H. Groenewegen: 4 jan. 1997-21 sep. 2002 (53, nr. 1-58, nr. 38/39)
A. Oppenheim: 4 jan. 1997-24 jan. 1998 (53, nr. 1-54, nr. 4)
P. Pronk: 4 jan. 1997-21 sep. 2002 (53, nr. 1-58, nr. 38/39)
A. v. Voorthuizen: 4 jan. 1997-22 dec. 2001 (53, nr. 1-57, nr. 51/52)
E. Wester: 6 juli 1996-22 dec. 2001 (52, nr. 27-57, nr. 51/52)
S. Janssens: 31 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 4-58, nr. 38/39)
N. Keuning: 31 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 4-58, nr. 38/39)
S. Eikelenboom: 31 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 5-58, nr. 38/39)
H. van der Ent: 31 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 5-58, nr. 38/39)
M. Giessen: 17 jan. 1998-18 sep. 1999 (54, nr. 3-55, nr. 37)
A. Foek: 17 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 3-58, nr. 38/39)
B. Ehrlich: 31 okt. 1992-24 dec. 1994 (48, nr. 44-50, nr. 51/52)
F. Kilian: 5 dec. 1992-21 sep. 2002 (48, nr. 49-58, nr. 38/39)
D. Luijmes: 11 apr. 1992-21 sep. 2002 (48, nr. 15-58, nr. 38/ 39)
G. de Vries: 13 juni 1992-24 dec. 1994 (48, nr. 24-50, nr. 51/52)
M. Westen: 4 mei 1991- 29 juni 1996 (47, nr. 18-52, nr. 26)
Cors van den Brink: 28 apr. 1990-24 dec. 1994 (46, nr. 17-50, nr. 51/52)
Martien Brinkman: 22 sep. 1990-21 sep. 2002 (46, nr. 38-58, nr. 38/39)
Jaap Colaço Belmonte: 22 sep. 1990-9 dec. 1995 (46, nr. 38-51, nr. 49)
Cees de Geus: 7 juli 1990-8 sep. 2001 (46, nr. 27-57, nr. 36)
Cor de Kleer: 28 apr. 1990-4 feb. 1995 (46, nr. 17-51, nr. 5)
Betty Notenboom: 7 juli 1990-2 jan. 1994 (46, nr. 27-50, nr. 1)
Peter Peters: 7 juli 1990- 14 dec. 1991 (46, nr. 27-47, nr. 50)
Eddie Vetter: 28 apr. 1990-30 juni 1990 (46, nr.17-46, nr. 26)
Bertram Westera: 28 apr. 1990-21 sep. 2002 (46, nr. 17-58, nr. 38/39)
Joke de Wilde: 22 sep. 1990-dec. 1994 (46, nr. 38-50, nr. 51/52)
M. Hendriks: 7 juli 1990-4 apr. 1992 (47, nr. 27-48, nr. 14)
P. v. Beek: 7 jan. 1995-21 sep. 2002 (51, nr. 1-58, nr. 38/39)
R. Bouwman: 7 jan. 1995-24 jan. 1998 (51, nr. 1-54, nr. 4)
H. v. Dam: 7 jan. 1995-21 sep. 2002 (51, nr. 1-58, nr. 38/39)
S. Donders: 7 jan. 1995-21 dec. 1996 (51, nr. 1-52, nr. 51/52)
N. Falkenburg: 7 jan. 1995-21 dec. 1996 (51, nr. 1-52, nr. 51/52)
R. Hartmans: 7 jan. 1995-2 dec. 2000 (51, nr. 1- 56, nr. 48)
S. Jacobus: 7 jan. 1995-26 dec. 1998 (51, nr. 1-54, nr. 52/53/1)
I. Jager: 7 jan. 1995-21 sep. 2002 (51, nr. 1-58, nr. 38/39)
D. de Leeuw: 7 jan. 1995-29 juni 1996 (51, nr. 1- 52, nr. 26)
J. Rikken: 7 jan. 1995-29 juni 1996 (51, nr. 1-52, nr. 26)
F.W. Verbaas: 7 jan. 1995-21 sep. 2002 (51, nr. 1-58, nr. 38/39)
A. v.d. Beek: 11 feb. 1995-21 dec. 1996 (51, nr. 6-52, nr. 51/52)
A.v. Bommel: 11 feb. 1995-21 dec. 1996 (51, nr. 6-52, nr. 51/52)
R. Braams: 14 okt. 1995-21 sep. 2002 (51, nr. 41-58, nr. 38/39)
R. Brongers: 3 juni 1995-21 dec. 1996 (51, nr. 22-52, nr. 51/52)
B. v.Duyn: 16 dec. 1995-21 sep. 2002 (51, nr. 50-58, nr. 38/39)
A.G. Goemans: 7 jan. 1995-24 jan. 1998 (51, nr. 1-54, nr. 4)
P.de Moor: 7 jan. 1995-21 sep. 2002 (51, nr. 1-58, nr. 38/39)
H. Wigbold: 16 dec. 1995-18 juli 1998 (51, nr. 50-57, nr. 29)
S. Faber: 6 juli 1996-27 feb. 1999 (52, 27-55, nr. 8)
R. Haan: 6 juli 1996-21 dec. 1999 (52, nr. 27-52, nr. 51/52)
A. Kersten: 6 juli 1996-21 dec. 1999 (52, nr. 27-52, nr. 51/52)
H.M. de Lange: 6 juli 1996-29 sep. 2001 (52, nr. 27-57, nr. 39)
R. Brant: 27 mei 2000-21 sep. 2002 (56, nr. 21-58, nr. 38/39)
R. Chang: 5 feb. 2000-21 sep. 2002 (56, nr. 5-58, nr. 38/39)
T. Bennema: 9 dec. 2001-21 sep. 2002 (56, nr. 49-58, nr. 38/39)
H. Boon: 9 dec. 2001-21 sep. 2002 (56, nr. 49-58, nr. 38/39)
F.v. Duyn: 15 sep. 2001-21 sep. 2002 (57, nr. 37-58, nr. 38/39)
B. Kromhout: 15 sep. 2001-21 sep. 2002 (57, nr. 37-58, nr. 38/39)
B. v.d. Kruk: 20 okt. 2001-21 sep. 2002 (57, nr. 42-58, nr. 38/39)
A. Post: 22 sep. 2001-21 sep. 2002 (57, nr. 38-58, nr. 38/39)
Y. Schaaf: 15 sep. 2001-21 sep. 2002 (57, nr. 37-58, nr. 38/39)
J. Rikken: 26 juni 1999-21 sep. 2002 (55, nr. 25-58, nr. 38/39)
R. Brongers: 16 jan. 1999-21 sep. 2002 (55, nr. 2-58, nr. 38/ 39)
W. Post: 16 jan. 1999-21 sep. 2002 (55, nr. 2-58, nr. 38/39)
E. v. Haaren: 15 feb. 1997-26 dec. 1998 (53, nr. 7-54, nr. 51/52/1)
A. Wessels: 19 jan. 2002-21 sep. 2002 (58, nr. 3-58, nr. 38/39)
R. v.d. Zee: 31 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 5-58, nr. 38/39) Columnisten: Jan Bonjer: 2 apr. 1983-11 juli 1987 (39, nr. 13-43, nr. 28)
Coot van Doesburgh: 2 apr. 1983-8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Maria de Groot: 2 apr. 1983-28 jan. 1984 (39, nr. 13-40, nr. 4)
Albert v.d. Heuvel: 2 apr. 1983-15 mrt. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 11)
Fons Jansen: 7 jan. 1984-23 mrt. 1991 (47, nr. 12-40, nr. 1)
H.M de Lange: 2 apr. 1983-29 juni 1996 (39, nr. 13-40, nr. 1)
Loes v. Lennep: 2 apr. 1983-21 sep. 2002 (39, nr. 13-58, nr, 38/39)
Nico ter Linden: 2 apr. 1983-8 feb. 1986 (39, nr. 13-42, nr. 6)
Gerard Rothuizen: 2 apr. 1983-30 juli 1988 (39, nr. 13-44, nr. 30)
L.H. Ruitenberg: 2 apr. 1983-2 jan. 1993 (39, nr. 13-48, nr. 53)
Jan van Santen: 2 apr. 1983-25 feb. 1989 (39, nr. 13-45, nr. 8)
Ton v.d. Stap: 4 feb. 1984-12 jan. 1985 (40, nr. 5-41, nr. 2)
Charlotte Coperberg: 15 feb. 1986-4 juli 1987 (42, nr. 7-43, nr. 27)
Paul van Dijk: 22 mrt. 1986-28 mrt. 1992 (42, nr. 12-48, nr. 14)
Willem v.d. Zee: 5 feb. 1986- 4 feb. 1995 (42, nr. 7-51, nr. 5)
Mieke Bal: 2 apr. 1988-4 apr. 1992 (44, nr. 13-48, nr. 14)
Piet van der Bruggen: 15 apr. 1989-27 apr. 2002 (45, nr. 15-58, nr. 17)
A.Roemer: 26 feb. 1994-2 mrt. 1996 (50, nr. 8-52, nr. 9)
S. Faber: 3 okt. 1992-29 juni 1996 (48, nr. 40- 52, nr. 26) en 6 mrt. 1999-17 feb. 2001 (55, nr. 9-57, nr. 7)
R. v.d. Zee: 11 mrt. 1995-9 mei 1998 (51, nr. 10-54, nr. 19)
C. Bogaards: 6 juli 1996-21 sep. 2002 (52, nr. 27-58, nr. 38/39)
P.v.d. Haar: 18 mei 1996-10 feb. 2001 (52, nr. 20-57, nr. 6)
F. Oosterwijk: 4 jan. 1997-21 sep. 2002 (53, nr. 1-58, nr. 38/39)
B.v. Duyn: 31 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 5-58, nr. 38/39)
J. Goosensen: 31 jan. 1998-21 sep. 2002 (54, nr. 5-58, nr. 38/39)
R. Haan: 28 apr. 1990-29 juni 1996 (46, nr. 17-52, nr. 26)
P. Quaedvlieg: 15 nov. 1997-21 sep. 2002 (53, nr. 46-58, nr. 38/39)
J. Dirkmaat: 22 dec. 2001-21 sep. 2002 (57, nr. 51/52-58, nr. 38/39)
M. Kneepkens: 20 apr. 2002-11 mei 2002 (58, nr. 15-58, nr. 19/20)
J. Teunissen: 24 aug. 2002-21 sep. 2002 (58, nr. 34/35-58, nr. 38/39)
Speciale nummers:
jaarlijks kerstnummers: nr. 51/52
2 nov. 1985 (41, nr. 44) extra nummer vanwege veertig-jarig jubileum van HN
1990 (46, nr. 26): zomernummer-muziek
jan. 1988 (44, nr. 1): maandelijkse bijlage Voorlopig, maandelijks commentaar bij maatschappij en kerk
Bibliografische gegevens:
sgm De Banier en va Volzin
Autopsie:
VUA: 2 apr.1983-21 sep.2002 (39, nr. 13-58, nr. 38/39)
ontbreekt : 39, nr. 46
40, nr. 51/52;
Achtergrond:
-
Literatuur:
-
Vindplaats:
-