BNPP

Vox Theologica

Ondertitel:
Interacademiaal Theologisch Tijdschrift. Orgaan van de Vereniging van studenten in de theologische faculteiten in Nederland
feb. 1932 (3, nr. 4): Interacademiaal Theologisch Tijdschrift. Orgaan van de Vereniging van studenten in de theologische faculteiten in Nederland. Gewijd aan de studie der theologische wetenschap
1952 (23): Interacademiaal Theologisch Tijdschrift Orgaan van Stichting `Verenigde Studenten in de Theologische Faculteiten in Nederland'. Gewijd aan de studie der theologische wetenschap
1966 (36): Interacademiaal theologisch tijdschrift gewijd aan de theologische studie. Orgaan van de verenigde studentenverenigingen van de theologische faculteiten en andere hogere theologische opleidingsinstituten in het Nederlandse taalgebied
1970 (40): Interacademiaal theologisch tijdschrift gewijd aan de theologische studie
Categorie:
III/wetenschap
Verschenen:
feb. 1930-dec. 1976 (1, nr. 1-46, nr. 4)
Eigenaar:
Vereeniging van studenten in de theologische faculteiten in Nederland
jan. 1966 (36, nr. 1): Verenigde studentenverenigingen van de theologische faculteiten en andere hogere theologische opleidingsinstituten in het Nederlandse taalgebied
jan. 1972 (42, nr. 1): Stichting Vox Theologica
Uitgever:
Van Gorcum & Co NV, Brink 10, Assen
okt. 1943 (15, nr. 1): Van Gorcum&Comp. NV (G.A. Hak&H.J. Prakke), Assen
sep. 1955 (26, nr. 1): Van Gorcum&Comp. NV, Assen
jan. 1971 (41, nr. 1): Van Gorcum & Comp. NV(Dr. H.J. Prakke & H.M.G. Prakke) Assen
jan. 1974 (44, nr. 1): Van Gorcum & Comp. BV, Assen
jan. 1975 (45, nr. 1): Waanders, Zwolle
Drukker:
Van Gorcum & Co NV, Assen
Plaats van Uitgave:
Assen
jan. 1975 (45, nr. 1): Zwolle
Frequentie:
3 x p/j
okt. 1930 (2, nr. 1): 6 x p/j
jan. 1975 (45, nr. 1): 4 x p/j
Omvang:
I
okt. 1930 (2, nr. 1): II
1966 (36): III
1967 (37): IV
1975 (45, nr. 1): III
Formaat:
B
Oplage:
mei 1931 (2, nr. 6): ± 600
Prijzen:
2,50 p/j, buitenland 3,75 p/j
1941 (12, nr. 3): 2,63 p/j
okt. 1946 (17, nr. 1): 3,50 p/j, buitenland 3,85 p/j
sep. 1952 (23, nr. 1): 3,95 p/j, buitenland 4,30 p/j
jan. 1965 (35, nr. 1): 5,90 p/j, buitenland 6,50 p/j
jan. 1974 (41, nr. 1): 12,50 p/j
Foto's:
-
Tekeningen:
-
Redactie:
H. Faber (hoofdredacteur): feb. 1930-mei 1933 (1, nr. 1-4, nr. 6)
A.A. van Ruler (secretaris): feb. 1930-mei 1933 (1-4, nr. 6)
S.U. Zuidema (administrateur): feb. 1930-nov. 1930 (1, nr. 1- 2, nr. 1)
J.W. Tunderman (administrateur): nov. 1930-mei 1933 (2, nr. 1-4, nr. 6)
J.J. Gerritsen: okt. 1931-mei 1933 (3, nr. 1-4, nr. 6)
J. de Graaf (hoofdredacteur): okt. 1933-okt. 1935 (5, nr. 1-7, nr. 1)
J.H. Vrielink (secretaris): okt. 1933-okt. 1935 (5, nr. 1-7, nr. 1)
P.J. Richel (administrateur): okt. 1933-okt. 1935 (5, nr. 1-7, nr. 1)
H. Miskotte: okt. 1933-okt. 1935 (5, nr. 1-7, nr. 1)
J.M. de Jong (hoofdredacteur): dec. 1935-juli 1936 (7, nr. 2 -7, nr. 6)
P.J. Roscam Abbing (secretaris): dec. 1935-apr. 1936 (7, nr. 2-7, nr. 4)
H.H. Grosheide (administrateur): dec. 1935-apr. 1936 (7, nr. 2-7, nr. 4) en feb. 1937-juni 1938 (8, nr. 4-9, nr. 6)
H.H. Grosheide (secretaris): mei 1936-dec. 1936 (7, nr. 5-8, nr. 3)
S.J. Ridderbos: dec. 1935-okt. 1937 (7, nr. 2-9, nr. 1)
E. van Bruggen: dec. 1935-dec. 1936 (7, nr. 2-8, nr. 3)
J.W. Sipkema: dec. 1935-okt. 1937 (jrg. 7, nr. 2-jrg. 9, nr. 1)
P.J. Roscam Abbing: mei 1936-dec. 1936 (7, nr. 5-8, nr. 3)
H.J. Heering (hoofdredacteur): sep. 1936-juni 1938 (8, nr. 1-9, nr. 6)
W.E. den Hertog (secretaris): feb. 1937-juni 1938 (8, nr. 4-9, nr. 6)
H.W. Hielkema: feb. 1937-juni 1938 (8, nr. 4-9, nr. 6)
G. Fafié: dec. 1937-juni 1939 (9, nr. 2-10, nr. 6)
R. de Vries: dec. 1937-juni 1938 (9, nr. 2-10, nr. 6)
R. de Vries (secretaris): okt. 1938-juni 1939 (10, nr. 1-10, nr. 6)
S. Roosjen (administrateur): okt. 1938-juli 1940 (10, nr. 1-11, nr. 6)
D.G. van Vreumingen (hoofdredacteur): okt. 1938-juni 1939 (10, nr. 1-10, nr. 6)
J.J. Louët Feisser: okt. 1938-dec. 1939 (10, nr. 1-11, nr. 2)
A. de Kleine: okt. 1938-juni 1939 (10, nr. 1- 10, nr. 6)
J.A. van Nieuwenhuijzen (hoofdredacteur): okt. 1939-okt. 1940 (11, nr. 1-12, nr. 1)
R.H. Bremmer (secretaris): okt. 1939-okt. 1941 (11, nr. 1-13, nr. 1)
J.J. van Weringh: okt. 1939-okt. 1940 (11, nr. 1-12, nr. 1)
A.J. Meyer: okt. 1939 -okt. 1941 (11, nr. 1-13, nr. 1)
N.K. van den Akker: feb. 1940-okt. 1940 (11, nr. 3-12, nr. 1) en dec. 1941-mei 1944 (13, nr. 2-15, nr. 6)
N.K. van den Akker (hoofdredacteur): dec. 1940-okt. 1941 (12, nr. 2-13, nr. 1) en okt. 1945-okt. 1946 (16, nr. 1-17, nr. 1)
F.W. van Meyenfeldt (administrateur): okt. 1940- juli 1942 (12, nr. 1-13, nr. 6)
F.H. von Meyenfeldt (hoofdredacteur/administrateur): okt. 1942-mei 1943 (14, nr. 1-14, nr. 5)
H. de Nie: dec. 1940-okt. 1941 (12, nr. 2-13, nr. 1) en okt. 1942-okt. 1942 (14, nr. 1-14, nr. 1)
H. de Nie (hoofdredacteur): dec. 1941-juli 1942 (13, nr. 2-13, nr. 6)
P. Kloek: dec. 1940-okt. 1943 (12, nr. 2-15, nr. 1)
A. Troost (secretaris): dec. 1941-mei 1943 (13, nr. 2-14, nr. 5)
A. Troost (administrateur): sep. 1943-okt. 1945 (14, nr. 6-16, nr. 1)
A. Troost (secretaris/ administrateur): dec. 1945-okt. 1946 (16, nr. 2-17, nr. 1)
G.J. Lindijer: dec. 1941-okt. 1942 (13, nr. 2-14, nr. 1)
C.F. Brüsewitz: dec. 1942-mei 1943 (14, nr. 2 -14, nr. 5)
C.A. Molenaar: dec. 1942-mei 1944 (14, nr. 2-15, nr. 6)
C.F. Brüsewitz (hoofdredacteur): sep. 1943-mei 1944 (14, nr. 6-15, nr. 6)
J.C. Schreuder (secretaris): sep. 1943-mei 1944 (14, nr. 6-16, nr. 1)
J.C. Schreuder: okt. 1945 (16, nr. 1)
A.G. van Gilse (secretaris): okt. 1945 (16, nr.1)
J. Brouwer: okt. 1945-okt. 1946 (16, nr. 1-17, nr. 1)
H.A. Laurentius: okt. 1945-dec. 1945 (16, nr. 1-16, nr. 2)
A.G. van Gilse: okt. 1945-juli 1947 (16, nr. 1-17, nr. 6)
Joh. van den Berg: dec. 1945-juli 1947 (16, nr. 2-17, nr. 6)
Th. Struijs: dec. 1945-okt. 1946 (16, nr. 2-17, nr. 1)
D. Tjalsma: feb. 1946-juli 1947 (16, nr. 3-17, nr. 6)
G. Molenaar: nov. 1946-juli 1948 (17, nr. 2-18, nr. 6)
W.H. de Jong: nov. 1946-juli 1948 (17, nr. 2-18, nr. 6)
W.P. ten Kate (redacteur/administrateur): nov. 1946-juli 1948 (17, nr. 2-18, nr. 6)
B.N. Leverland: mei 1947- okt. 1948 (17, nr. 5-19, nr. 1)
S.L. Verheus: okt. 1947-juli 1948 (18, nr. 1-18, nr. 6) en okt. 1949-jan. 1950 (20, nr. 1-20, nr. 3)
S.L. Verheus (hoofdredacteur): okt. 1948-juli 1949 (19, nr. 1-19, nr. 6)
D. Tjalsma (hoofdredacteur): okt. 1947-juli 1948 (18, nr. 1-18, nr. 6)
K. Schippers: okt. 1947-juli 1948 (18, nr. 1-18, nr. 6)
L.A. Eygenraam (redacteur/administrateur):okt. 1948-sep. 1952 (19, nr. 1-23, nr. 1)
J. Sperna Weiland: okt. 1948-nov. 1951 (19, nr. 1-22, nr. 2)
J. Sperna Weiland (secretaris): jan. 1952-juli 1958 (22, nr. 3-28, nr. 6)
M.J. Mulder: okt. 1948-juli 1949 (19, nr. 1-19, nr. 6)
A. Donkers: okt. 1948-feb. 1949 (19, nr. 1-19, nr. 3)
H. ten Boom: nov. 1948-juli 1949 (19, nr. 2-19, nr. 6)
H. ten Boom (hoofdredacteur): okt. 1949-juli 1950 (20, nr. 1-20, nr. 6)
M.J. Aarents: nov. 1948-mei 1952 (19, nr. 2-22, nr. 5)
W. ten Kate: mrt. 1949 (19, nr. 4)
C. Goeman: mei 1949-okt. 1949 (19, nr. 5-20, nr. 1)
J. Lever: okt. 1949-juli 1950 (20, nr. 1-20, nr. 6)
G. van Halsema: dec. 1949-sep. 1952 (20, nr. 2-23, nr. 1)
J.T. Nielsen: mrt. 1950-juli 1950 (20, nr. 4 -20, nr. 6)
J.T. Nielsen (hoofdredacteur): okt. 1950-juli 1953 (21, nr. 1-23, nr. 6)
A. Vos: okt. 1950-sep. 1952 (21, nr. 1-23, nr. 1)
F.R. van der Meulen: sep. 1951-juli 1954 (22, nr. 1- 24, nr. 6)
A. Jonkers: okt. 1950-juli 1953 (21, nr. 1-23, nr. 6)
J.M. Hoekstra: nov. 1952-juli 1953 (23, nr. 2-23, nr. 6)
J.M. Hoekstra (hoofdredacteur): sep. 1953-juli 1958 (24, nr. 1-28, nr. 6)
A.J. Nijk: jan. 1952-juli 1957 (22, nr. 3-27, nr. 6)
A. Schippers: nov. 1952-juli 1954* (23, nr. 2-24, nr. 6)
G.W. de Jong: nov. 1952-juli 1958 (23, nr. 2-28, nr. 6)
T. Horstman: juli 1952-juli 1954 (22, nr. 6-24, nr. 6)
J. Smit Sibenga (redacteur/ administrateur): sep. 1954-juli 1958 (25, nr. 1-28, nr. 6)
J. Smit Sibinga (secretaris): sep. 1958-juli 1961 (29, nr. 1-31, nr. 6)
J. Smit Sibinga: sep. 1961-juli 1963 (31, nr. 1-33, nr. 6)
Th. P. Pol: sep. 1954-juli 1957 (25, nr. 1-27, nr. 6)
H. Serlie: sep. 1954-juli 1957 (25, nr. 1-27, nr. 6)
J. Slomp: sep. 1954-juli 1958 (25, nr. 1-28, nr. 6)
G. Deenen: sep. 1954-juli 1956 (25, nr. 1-26, nr. 6)
Ph. M. Muskens: sep. 1956-juli 1958 (27, nr. 1-28, nr. 6)
L. Leertouwer: sep. 1957-juli 1958 (28, nr. 1-28, nr. 6)
A. Romein: sep. 1957-juli 1959 (28, nr. 1-29, nr. 6)
A.J. Wtenweerde: sep. 1957- juli 1960 (28, nr. 1-30, nr. 6)
L. Leertouwer (redacteur/administrateur): sep. 1958-juli 1962 (29, nr. 1-32, nr. 6)
G.W. de Jong (hoofdredacteur): sep. 1958-juli 1962 (29, nr. 1-32, nr. 6)
J.C. de Moor: sep. 1958-juli 1961(29, nr. 1-31, nr. 6)
Joh. C. de Moor (secretaris): sep. 1961- juli 1963 (32, nr. 1-33, nr. 6)
J.W. Schneider: sep. 1958-juli 1961 (29, nr. 1-31, nr. 6)
J.J. Brinkman: sep. 1958-juli 1961 (29, nr. 1-31, nr. 6)
J.A. Ruijgrok: sep. 1958-juli 1960 (29, nr. 1-30, nr. 6)
J.F. van der Kooi: sep. 1959-nov. 1966 (30, nr. 1-36, nr. 6)
J. Bergers: sep. 1959- juli 1962 (30, nr. 1-32, nr. 6)
B. Buunk: sep. 1960-juli 1961 (31, nr. 1-31, nr. 6)
J. Versantvoort: sep. 1960-juli 1962 (31, nr. 1-32, nr. 6)
A.J. Wtenweerde: sep. 1961-sep. 1963 (32, nr. 1-33, nr. 1)
L. Oranje: sep. 1961-juli 1963 (32, nr. 1-33, nr. 6)
L. Oranje (secretaris): sep. 1963-juli 1964 (34, nr. 1-34, nr. 6)
G. Heitink: sep. 1961-juli 1963 (32, nr. 1-33, nr. 6)
L.W. Beek (redacteur/administrateur): sep. 1962-juli 1963 (33, nr. 1-33, nr. 6)
L. Leertouwer (hoofdredacteur): sep. 1962-juli 1964 (33, nr. 1-34, nr. 6)
H. Cohen Stuart: sep. 1962-juli 1963 (33, nr. 1-33, nr. 6)
H.W. Jansen: sep. 1962-juli 1964 (33, nr. 1-34, nr. 6)
Fr. Smit: sep. 1962-nov. 1966 (33, nr. 1-36, nr. 6)
H. van der Kwaak: sep. 1963-nov. 1967 (34, nr. 1-37, nr. 6)
H.J.W. Drijvers (secretaris): sep. 1964-nov. 1967 (35, nr. 1-37, nr. 6)
H.W. Jansen (hoofdredacteur): sep. 1964-nov. 1970 (35, nr. 1-40, nr. 6)
R. Oost: sep. 1963-nov. 1970 (34, nr. 1-40, nr. 6)
C. Meijer: sep. 1963-nov. 1965 (34, nr. 1-35, nr. 6)
A. Dekker: sep. 1963- nov. 1966 (34, nr. 1-36, nr. 6)
M. den Dulk: sep. 1964-nov. 1967 (35, nr. 1-37, nr. 6)
G. van 't Spijker: sep. 1964-nov. 1967 (35, nr. 1-37, nr. 6)
W. van Galen: jan. 1967-nov. 1974 (37, nr. 1-44, nr. 6)
Th. Maas: jan. 1966-nov. 1967 (36, nr. 1-37, nr. 6)
J.U. Hommes: jan. 1967- nov. 1969 (37, nr. 1-39, nr. 6)
G.W. Neven: jan. 1967-nov. 1970 (37, nr. 1-40, nr. 6)
H.A.L. Verheyen: jan. 1967-nov. 1968 (37, nr. 1-38, nr. 6)
F. Smits: jan. 1967-nov. 1967 (37, nr. 1- 37, nr. 6)
B.M. Faas: jan. 1967-nov. 1968 (37, nr. 1-38, nr. 6)
M.S.J. Dotinga (secretaris): jan. 1968-nov. 1969 (38, nr. 1-39, nr. 6)
P.S.A. Lefeber: jan. 1968-nov. 1970 (38, nr. 1-40, nr. 6)
C. Quené: jan. 1968-nov. 1974 (38, nr. 1-44, nr. 6)
A.C.W. Voorbij: jan. 1968-nov. 1970 (38, nr. 1-40, nr. 6)
G.C. van der Klis: jan. 1968-nov. 1969 (38, nr. 1-39, nr. 6)
Fr. J. Brinkman: jan. 1969-nov. 1971 (39, nr. 1-41, nr. 6)
N.F.M. Schreurs: jan. 1969-nov. 1974 (39, nr. 1-44, nr. 6)
G.J.F. Schumacher: jan. 1969-nov. 1970 (39, nr. 1-40, nr. 6)
H. Ramaker: jan. 1969-nov. 1971 (39, nr. 1-41, nr. 6)
J.H. van Leeuwen: jan. 1969-nov. 1970 (39, nr. 1-40, nr. 6)
G.C. den Hertog: jan. 1970-nov. 1973 (40, nr. 1-43, nr. 6)
C. van Kinneging: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
C. Korenhof: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
J. Lok: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
D. Meerman: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
H. Meiniriges: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
G.J. van Pijkeren: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
G. Reinink: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
Chr. J. Sollema: jan. 1970-dec. 1976 (40, nr. 1-46, nr. 4)
S. Zuidema: jan. 1970-nov. 1971 (40, nr. 1-41, nr. 6)
Th. H.M. Akerboom: jan. 1970-nov. 1970 (40, nr. 1-40, nr. 6)
H.S. Buunk: jan. 1971-nov. 1974 (41, nr. 1-44, nr. 6)
A.T. van Holten: jan. 1972-nov. 1973 (42, nr. 1-44, nr. 6)
A.C. Moerman: jan. 1971-nov. 1974 (41, nr. 1-43, nr. 6)
R.G. Scholten: jan. 1971-nov. 1974 (41, nr. 1-44, nr. 6)
W.A. de Pree (hoofdredacteur): jan. 1972-nov. 1974 (42, nr. 1-44, nr. 6)
J.H. Wieland: jan. 1971-nov. 1974 (41, nr. 1-44, nr. 6)
R.A. Witvoet: jan. 1971-nov. 1971 (41, nr. 1-41, nr. 6)
B.P. Hofstede: jan. 1972-nov. 1974 (42, nr. 1-44, nr. 6)
K. Yntema (administrateur): jan. 1972-dec. 1976 (42, nr. 1-46, nr. 4)
B. Ledegang: nov. 1972-nov. 1973 (42, nr. 6-43, nr. 6)
R. Vissinga: nov. 1973-nov. 1974 (43, nr. 6-44, nr. 6)
H.J. van Hout: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
H.J. van Hout (secretaris): jan. 1975- dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
C. de Jonge: jan. 1976-dec. 1976 (46, nr. 1-46, nr. 4)
G.M. van Asperen: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
G. van Belzen: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
P. Korbee: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
B.J. Stobbelaar: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
W.S. Vorster: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
F. Vosman: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
H.P.J. Witte: jan. 1975-dec. 1976 (45, nr. 1-46, nr. 4)
A. Brants: jan. 1975-dec. 1975 (45, nr. 1-45, nr. 4)
S.J. Noorda: jan. 1976- dec. 1976 (46, nr. 1-46, nr. 4)
H.M. Terborgh-Dupuis: jan. 1976-dec. 1976 (46, nr. 1-46, nr. 4)
H.J. Waardenburg: jan. 1976-dec. 1976 (46, nr. 1-46, nr. 4)
in de eerste jaargang is geen colofon aangetroffen
aangenomen is dat de redactie van jaargang 1 dezelfde is als die van jaargang 2
vanaf 1953/54 (24) is door de wijze van binden meestal slecht één colofon per jaar beschikbaar
aangenomen wordt dan dat de hierin vermelde redactieleden een gehele jaargang zitting hadden
Medewerkers:
-
Speciale nummers:
nov. 1943 (15, nr. 2): Het leerstuk der verzoening
feb. 1944 (15, nr. 4/5): Psalm 110
okt. 1945 (16, nr. 1): Indië-nummer
feb. 1946 (16, nr. 3): Liturgie-nummer
aug. 1948 (18, extra nummer): Duitsland-nummer onder redactie van L.G.Chr. Grabandt
1970 (40): Registers jaargangen 1-40 (1930-1970)
Bibliografische gegevens:
niet verschenen van juli 1944 tot okt. 1945
na 1976 niet meer verschenen
Autopsie:
VUA cpl
UvA cpl
Achtergrond:
-
Literatuur:
-
Vindplaats:
-